Vítá Vás RPSavings s.r.o.

Inteligentní meteostanice

PŘIPRAVOVANÉ SLUŽBY V MODERNÍCH TECHNOLOGIÍCH


Cílem společnosti RP SAVINGS s.r.o. je ke stávajícím službám a produktům vybudovat a rozšířit portfolio nových služeb i v oblasti moderních technologií. Na základě této vize se nám podařilo navázat spolupráci s výrobcem a dodavatelem řešení inteligentního bydlení společností WANET s.r.o.


Společnost WANET s.r.o. působí v oblasti informačních technologií. Společnost je hlavním výrobcem a dodavatelem moderních technologických řešení v oblasti inteligentní domácnosti, inteligentní obce a firmy.


Společnost WANET s.r.o. vyvíjí a nabízí vlastní produkty pro dálkové měření, řízení a meteorologii.


Společnost WANET s.r.o. jsme si zvolili jako hlavního partnera a dodavatele hardwaru a softwaru. Plánujeme v kooperaci vytvořit ucelené portfolio nových služeb v oblasti inteligentního řízení pro obce za použití chytré meteostanice.

 

 

 

INTELIGENTNÍ METEOSTANICE PRO OVLÁDÁNÍ ZAŘÍZENÍ

 

meteostanice Wario Weather jsou určené pro inteligentní domácnost, obec, město, firmu... Používá se v zemědělství a k řízení inteligentních domů nebo výrobních provozů, kde hlavní předností meteostanice je možnost ovládat různá zařízení na základě stavu a povahy počasí bez jiného složitého řídicího systému.

 

Jedná se o samostatnou IP meteostanici, která snímá, vyhodnocuje a uchovává všechna měřená data bez nutnosti dalšího zpracování jakýmkoli počítačem či serverem.

Novinkou je IP meteostanice s GSM modulem a bateriovým provozem s připojením obnovitelného zdroje energie jako například fotovoltaický panel. Takové zařízení lze využít především v místech, kde není dostupný zdroj el. energie a internetové připojení.

 

 

 

 

Více o počasí

 

 

Dodavatelem a výrobcem inteligentního řešení meteostanice je společnost WANET s.r.o.